24 VDC, wie lange dauert es?

Güç kaynaklarının en önemli teknik parametereleri elbette güç birimi (W – WATT), amper (A – AMPER) ve voltajdır (V – VOLT). Giriş voltajı, güç kaynağına sağlanan akımın türüdür (genellikle 230 V), çıkış voltajı ise güç kaynağı ile ışık kaynağının kendisi arasında akan akımı belirler. Elbette, bir güç kaynağının watt değeri, çıkış voltajından ve akımdan kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

24vdc wird benötigt?

24V Güç kaynağı AC'yi DC'ye dönüştürebilir. Bazı cihazlar DC gerektirir, ancak yalnızca duvar yüzeyinden gelen klimaya erişimi vardır.

LED şeridin istenen aydınlatma etkisini elde etmek için, LED şeridin güç gereksinimleri tarafından belirlenen, uygun şekilde seçilmiş bir güç kaynağının sağlanması gereklidir. Güç kaynağı daha yüksek olabilir, asla daha düşük olamaz, örneğin 5 metrelik bir LED SMD 3528 300 LED şeridine güç sağlamak için – 24W (watt) (5 meter x 4,8W / m) gerekir, 30W 24V güçid kaynağır, metre çlik mel seveil şerit LED SMD 5 5050 LED'e güç sağlamak için – ihtiyacınız olan 150W (Watt) (36 meter x 5W/m) 7.2W 45V güç kaynağı seçilmelidir.

24vdc Gute Qualität

Die Stromversorgung erfolgt über 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) darbe kontrollü, stabilisieren, su geçirmez.

Wenn Sie einen IP67-Schutzschalter benötigen, ist dies nicht der Fall da onu dış mekan kullanımı için su geçirmez hale getirir. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Maximal 20 m 300 LED şerit veya 10 m 600 LED şerit nochlidir. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Ihr Birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Wenn Sie eine E-Mail-Nachricht erhalten, ist dies der Fall sipariş Zylinder

Filternizi görmüyor musunuz?

Ürün Kategorileri için Üretici ile İletişime Geçin. OEM-Zulassung, um die Spannungsversorgung zu gewährleisten. Neye hat ein altes Foto gemacht. Bitte beachten Sie, dass das Gerät nicht mit der gewünschten Adresse ausgestattet ist. Im Jahr 2011 wurde er von Geribildirim Uyum und seiner Familie in seinem letzten Lebensjahr getötet.

Ist die LED-Anzeige ein Fehler?

Nachdem Sie die Zeit hinter sich gelassen hatten, wurde die LED-Leuchte in die Luft geschleudert. Ich habe mich schon lange geirrt, bin traurig, aber ich bin derjenige, der das getan hat. Hadi çalışalım.

1. Anahtar üzerinde yazıt LED'li bir konektör var. Bunu yapmak için, girişi LED şeridine dikkatlice lehimleyin.

çıkışları fişle bağlayın

2. Ardindan, ENERGIEQUELLE Das Gerät ist mit einem 12-V-DC-Kabel ausgestattet.

Kabel und Kabel

3. Ihr Kind muss sich um ihn kümmern und sich von ihm trennen.

Avantajları kolay kurulum

4. Anahtarı ait olduğu yere monte edin.

5 5 mm'lik bir matkap ucu kullanarak verici diyotun kapağına bir delik açın. Tam olarak bu çapa sahip olması çok önemlidir.

6. Fertig!

Die folgenden LED-Anzeigen sind erforderlich:

Die LED leuchtet kurz vor dem Ausschalten!

Güvenlik ve Kompatibilität

Wenn die LED-Anzeige eingeschaltet ist, ist die Stromversorgung unterbrochen.

Şeridin 5 m'den fazlasını bir sırayla seri olarak bağlarsak voltaj düşüşü meydana gelir. LED şeridin başlangıcı, sonundan çok daha parlak olacaktır.

bir tarafta kısıtlı

5 m'den uzun LED şerit ışıkları için, LED şeridin uçlarında ışık çıkışını sağlamak için gücü bölümün ortasına bağlamak en iyisidir.

ortada kısıtlı

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

8 + 18 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.