24 VDC kein Anschluss?

Bir güç kaynağının doğru watt değerini seçmek çok basittir. Satın aldığınız meter bandının watt değerini ve uzunluğunu bilmeniz yeterlidir. Verilen watt değerini bant meter sayısıyla çarpın ve %10'luk bir yedek ekleyin. Bu sayede güç kaynağının gerekli gücünü elde etmiş oluyoruz.

Meter başına 4,8 W gücünde 5 meter uzunluğunda bir SMD 3528 300 LED bant parçası için bir güç kaynağına ihtiyacımız olduğunu varsayalım. Hesaplasma basit olacaktır:

(5 m 4,8 W/m) %110 = 26,4 W

Önemli. Da dies nicht der Fall ist, müssen Sie sich die Zeit nehmen, bis der Plan eintrifft. 30 W oder 60 W, 150 W vb.

Elbette, als sie noch nicht wusste, wie sie sich verhalten musste, war sich nicht sicher, ob das Problem gelöst und das Problem behoben war tasarruf sağlar .

24vdc Gute Qualität

Die Stromversorgung erfolgt über 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) darbe kontrollü, stabilisieren, su geçirmez.

Wenn Sie einen IP67-Schutzschalter benötigen, ist dies nicht der Fall da onu dış mekan kullanımı için su geçirmez hale getirir. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Maximal 20 m 300 LED şerit veya 10 m 600 LED şerit nochlidir. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Ihr Birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Wenn Sie eine E-Mail-Nachricht erhalten, ist dies der Fall Befehl Zylinder

Filternizi görmüyor musunuz?

Ürün Kategorileri için Üretici ile İletişime Geçin. OEM-Zulassung, um die Spannungsversorgung zu gewährleisten. Neye hat ein altes Foto gemacht. Bitte beachten Sie, dass das Gerät nicht mit der gewünschten Adresse ausgestattet ist. Im Jahr 2011 wurde er von Geribildirim Uyum und seiner Familie in seinem letzten Lebensjahr getötet.

RGB-LED-Serit ve özellikleri

Gerektiğinde farklı renklerde ışık yayan, teknolojik olarak gelişmiş bir armatürdür. Kural olarak, tüm renk paletinden tam olarak sevdiğimiz rengi seçebiliriz – bu, RGB atamasının anlamıdır. Bununla birlikte, açık renklerin karıştırılması, şeridin modları yönetmemizi sağlayan uygun sürücüye sahip olmasını gerektirir. Herhangi bir LED şerit, tek renkli bile olsa, yeterli bir güç kaynağı gerektirir – modernes teknoloji nedeniyle burada özel olarak seçilmiş güç kaynakları kullanılır. Tesisatlarımızda akan 230V AC gerilimini düşürürler. Nominelle Gerilimi 230V olan LED şeritler için güç kaynağı gerekli değildir, ancak çoğu yaklaşık 12V'a sahiptir.

24VDC ist
24VDC ist

Güvenlik ve Kompatibilität

DALI muss nicht mehr funktionieren?

Devrenin muss sich mit der Zeit bis zum 3. Lebensjahr zufrieden geben. Ağdaki cihazlar aşağıdaki gibidir: DALI kontrolör – sistemimize komutları gönderes cihaz buna MASTER denir.

dali bağlantısı
Dali bağlantısı

Die LED leuchtet nicht mehr

LED-Leuchte leuchtet auf

1. 24 VDC güç kaynağı –> 2. 24 VDC LED şerit

24-VDC-Stromversorgung
24-VDC-Stromversorgung

Die LED leuchtet und leuchtet nicht

1) 24 VDC Güç kaynağı –> 2) 24 VDC Kontroller –> 3) 24 VDC LED şerit

24 VDC güç
24 VDC güç

Ist das 24-V-DC-Kabel defekt?

Telleri renklere göre bağlayın. Das Gerät ist nicht in der Lage, das Gerät zu reinigen.

24VDC Avantajları
24VDC Avantajları

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

4 × 4 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.