Was ist LED-Nasenspray?

LED-Leuchten, LED-Leuchten und eine Reihe von LED-Leuchten sorgen für eine lange Lebensdauer.

Genellikle 5 meter, rulolar rulolar halinde satılırlar ve 3, 5 veya 10 santimeter uzunluğunda modulerden oluşurlar.

Die LED leuchtet im Normalfall bei 12 oder 24 Volt (wenn das Modell nicht eingeschaltet ist). Bitte beachten Sie, dass die Polarität nicht gewährleistet ist.

LED'ler akımın yalnızca bir „yönde“ geçmesine izin veren diyotlar olduğundan, negatif kabloya (genellikle siyah veya kahverengi) ve pozitif hatta (tipik olarak kırmızı veya mavi) dikkat etmek iyidir. Güç kaynağı ve LED şerit arasındaki bağlantıdaki herhangi bir arıza, ömrünü ve verimliliğini etkileyebilir. Bunun nedeni, akım normal çalışmaya zıt bir polarizasyonla aktığında ters voltajı destekleme yeteneğinin düşük olmasıdır.

Ist die LED-Beleuchtung nicht sicher?

Sayaç üzerindeki LED'lerin sayısı, LED şeritlerin sağladığı parlaklığı ve tüketimini doğrudan etkiler. İstenilen aydınlatma hedefine bağlı olarak, bir tür şerit veya başka bir şerit kullanmanız gerekecektir. Ardından, şeridin sahip olduğu LED'lere/metreye bağlı olarak ihtiyaçlarınıza en uygun şeridi doğru şekilde seçmek için bir kural göstereceğiz.

– 30 LED/Meter: Kişisel aydınlatma. Seçilen öğeleri loş bir şekilde vurgulamak için kullanılır.

– 60 LED/Meter: Standard aydınlatma için kullanılır. Çıkıntılara, çubuklara entegrasyon için kullanılır.

– 120 LED/Meter: Yüksek aydınlatma gereksinimleri için. Tabela, dış mekan aydınlatması için yaygın olarak kullanılırlar.

Ledlerin cinsine göre şerit çeşitleri

Die LED-Leuchte wird nach dem Einschalten des Geräts ausgeschaltet, die Lampe wird eingeschaltet und die LED-Anzeige wird geöffnet, damit sie nicht mehr benötigt wird.

– SMD-Streifen 3528/2835. Einfach zu installieren und zu reinigen. Während dieser Zeit war es notwendig, die gesamte Einrichtung zu verschönern und die alte Dekoration zu verschönern. Tek renkli şeritler y ucuz seçenek.

– SMD şeritler 5050 Bu tip LED şeritlerin tüketimi daha yüksektir ve 3528 SMD'den daha fazla güç sağlar. Aydınlatma gereksinimlerinin tamamen profesyonel aydınlatmadan daha yüksek olduğu kurulumlar için kullanılırlar. Tek renkli ve çok renkli (RGB) şeritlerdir.

– 3014 SMD şeritler Bu tip şeritler daha çok amacı dekoratif olduğunda kullanılır. Şerit üzerinde daha yüksek yoğunlukta LED'lere sahiptirler, bu nedenle sağladığı aydınlatma yüksek yoğunluklu ve süreklidir. Düşük güç tüketimi şeritleridir, ancak olağanüstü ışık çıkışına sahiptirler.

– SMD 5630-Serie: Die Tür ist leer, die SMD 5050-Serie ist nur für kurze Zeit verfügbar. Aber der Tipp ist, dass Sie keine Zeit verlieren, wenn Sie sich die Zeit genommen haben. Wenn Sie ein monochromatisches Gerät verwenden, müssen Sie es mit der Arbeit eines Fachmanns in Verbindung bringen.

LED-Leuchte zur Montage

Şeritlerde en sık kullanılan LED'ler

LED şeritler, bir tarafında montaj için yapışkan tabakası ve diğer tarafında bağlantı pedleri, baralar, dirençler ve LED'ler bulunan şeritlerdir.

Şeridin „kalbi“, tüm şeridin çıkışını doğrudan etkileyen yüzeye monte LED (SMD) ışığıdır.

Tüm şeritler aynı değildir: piyasada eski LED'lere dayanan ve bu nedenle daha yeni LED'lere dayananlardan çok daha düşük parlaklığa sahip şeritler bulmak mümkündür; İşte bugün kullanılan en yaygın LED'lerin bir listsi:

Genellikle, kullanılanılan LED türü paket veya ıcı tarafından belirtilir (çevrimiçi olsa galle), ancak bu üç boyutu görsel olarak ayırt edebilirsiniz:

Ihre Dauer, LED 5630/5730 veya daha üstünü temel alan şeritleri seçmenizi öneririm.

Özel parlaklık gereksinimi olmayan dağınık ışık için kullanıyorsanız, daha az güçlü 5050'yi de kullanabilirsiniz, ancak yalnızca maliyeti buna uygunsa.

3528 veya daha önceki gibi daha mütevazı LED'lere dayalı şeritler satın almaktan kaçınırdım.

Was ist RGB?

RGB ürünleri, bazı durumlarda aynı çip üzerine, bazı durumlarda ise üç ayrı çip üzerine yerleştirilmiş kırmızı, yeşil ve mavi LED'ler ile oluşturulmuştur. Bu konfigürasyon sayesinde, ihr rengin gücünü kontrol eden renk karışımları oluşturarak geniş bir renk yelpazesi elde etmek mümkündür.

Anastasia: Mädchen (R), Mädchen (G) und Frau (B).

Ara renkler: Sarı, Pembe, Turkuaz Mavisi, Turuncu, Mor ve „Beyaz“.

Ana renkler, katalogda bulunan ihr RGB ürününün sağladığı renklerdir. Ara renkler, ana renklerin karıştırılmasından elde edilir. Bu efekti elde etmek için bir kontrolöre ihtiyacınız var.

Renklerin dalga boyları aşağıdaki gibidir:

Luftgeschwindigkeit: 625-740 nm

Turuncu: 590-625 nm

Länge: 565-590 nm

Yeşil: 500-565 nm

Camgöbeği: 485-500 nm

Mavi: 440–485 nm

Entfernung: 380-440 Seemeilen

LED Güç Kaynağı

Wenn Sie die STRIP-LED in Betrieb nehmen, achten Sie bitte darauf, dass die LED nicht mehr eingeschaltet ist. Das LED-System ist mit der Zeit ausgestattet, mit der das Gerät analysiert werden muss.

Art : Es ist nicht möglich, die Kontrolle zu behalten. Es handelt sich um Ringkern-, Elektronik- und Stromkabel. Sobald die LED eingeschaltet ist, muss die LED-Anzeige eingeschaltet werden, da das Gerät nicht mehr funktioniert und die LED-Anzeige überprüft wird.

Macht : LED şeridin toplam girişinin en az %10-15'i kadar güç derecesine sahip güç kaynakları kullanmak iyi bir uygulamadır.

Spannung : Warten Sie, bis das Gerät 12 oder 24 Stunden lang betriebsbereit ist.

Koruma sınıfı : Hem esnek LED şeritler hem de güç kaynakları için doğru IP derecesini seçmek önemlidir. Genellikle, LED şeritler için güç kaynakları iç mekan için IP20 ve di mekan için IP67 olarak ayrılır.

Spannungsabfall : 10 m. Wenn die LED-Leuchte nicht mit Strom versorgt wird, kann das Gerät nicht mit Strom versorgt werden (Modell XNUMX %).

Produktivität : Verimliliği kontrol edin, yani tüketilen güç ile çıkışta mevcut olan güç arasındaki yüzde olarak ifade edilen oran. İyi bir güç kaynağının değeri %80'den fazladır.

300-12 in Folge CL

Die LED-Leuchte leuchtet nicht

Was ist los mit der Planung?

Beispiel:

14,4 W/m, 2 m lang, die LED-Leuchte ist betriebsbereit. Ist das ein Problem?

Işık şeridinin güç/mx uzunluğunu (meter olarak ifade edilir) çarpın, yani: 14,4W/mx 2m = 28,8 W.

Maximale Leistung: 35 W (aber die LED benötigt mindestens 20 % mehr Leistung).

Hinweis:

Güç kaynağı watt cinsinden gücü belirtmiyorsa, A ile ifade edilen gücü çıkış voltajıyla çarpmak yeterlidir. (Örnek 2A x 12V = 24 W)

LED'leri transformatöre bağlamak için.

Güç kaynağı olmayan bir LED şerit satın aldıysanız. LED şeritlere güç sağlamak için gerekli voltaj.

Birkaç güç kaynağı türü, güç (watt olarak ifade edilir), voltaj (volt olarak ifade edilir), tip (örneğin, iç ve dış mekan transformatörleri) ve şebekeye bağlantı (bazı transformatörlerde topraklama yoktur) bakımından farklıirlık.

Wenn die LED-Anzeige eingeschaltet ist, müssen Sie die LED-Anzeige auf die Schaltfläche „Umwandeln“ umschalten (diese Funktion kann jedoch nicht verwendet werden), bevor die LED-Anzeige eingeschaltet wird. Wenn Sie zwischen 12 V und 24 V wechseln, wandeln Sie die Spannung um, bevor Sie die Stromversorgung herstellen.

Ayrıca transformatörün führte şerit tarafından tüketilen tüm gün Birden fazla LED şeridini veya hatta başka cihazları bir transformatöre bağlayabileceğini unutmayın, bu nedenle LED güç kaynağı, bağlı tüm cihazların ihtiyaç duyduğu gücü sağlamalıdır.

Die LED wird ausgeschaltet, wenn das Gerät umgerüstet wird, bevor das Gerät in Betrieb genommen wird. Sobald die Generatoren geöffnet sind, müssen Sie die Enden abschneiden.

Daha Sonra ev tesisatından amış olduğunuz elektrik kablosunu alıp gelen faza (genellikle kahverengi veya kırmızı çizgi) ve nötre (genellikle mavi kabel) ait kabloları trafonun L ve N girişlerine bağlayınız. . Wenn Sie ein Kabel anlegen (genellikle sarı ve yeşil kablo), wandeln Sie es um, indem Sie es umwandeln und es scheint, als ob die Kabel nicht mehr benötigt werden, und dann wird das Kabel auf dem Terminal angeschlossen.

Ich Trafo

Wenn die LED ausgeschaltet ist, stellen Sie sicher, dass das Kabel ausgeschaltet ist, und wandeln Sie es um.

Wenn die LED-Anzeige eingeschaltet ist, müssen Sie sie sorgfältig ausstellen, bevor Sie die gewünschte Leistung erzielen.

Kalite ve güvenilirlik yönleri, kurulum ipuçları

Çevrimiçi olarak sunulan LED şeritlerin çoğunununununn orta üşük kalite ile ile edildiği bu nedenle her zaman güvenilir olmadığı belirtilmelidir.

Wenn Sie die LED-Tür öffnen, müssen Sie die LED-Anzeige öffnen, bevor Sie die LED-Anzeige öffnen.

Jenerik hat die LED-Formatierung (wie 5630/5730) und die Markierung (Cree, Epistar, vb.) durchgeführt, um die anschließende Installation zu gewährleisten.

Aufgrund der Tatsache, dass dies nicht der Fall ist, müssen Sie feststellen, dass die Polarisierung nicht der Fall ist.

Şerit güvenilirliği, ısı dağılımı ile ilgilidir; 3M ist nicht in der Lage, das Gerät zu reinigen.

Sobald dies der Fall ist, muss das Gerät aus Kunststoff hergestellt werden. Sie haben bereits ein neues Profil erstellt, das Sie bereits kennengelernt haben, das Sie in den letzten XNUMX Jahren besucht haben und die Sie bereits kennengelernt haben.

Das Profilieren von Kunststoffteilen ist nicht sicher (nicht möglich); Ich bin der Meinung, dass dies der Fall sein wird, bevor Sie den Azaltır betreten.

Ihre LED-Leuchte ist aus Silikon gefertigt. Die Silikonkappe am Saum befindet sich am Saum, an dem das Gerät vor der Reinigung geschützt ist.

Şeritlere güç sağlamak için kullanılan sürücüler, yayılan ışığın güvenilirliğini ve kalitesini etkileyecektir. Yine de, özel gereksinimleriniz olmadıkça, LED'ler tarafından emilen gücü iletebilecek doğru çıkış voltajına sahip genel bir güç kaynağı satın almak yeterlidir.

Dies ist der Grund, warum Sie sich die Zeit genommen haben, ein Video zu schreiben, das Sie nicht lesen können, aber Sie haben sich die Mühe gemacht, ein professionelles Unternehmen zu finden, das die folgenden Fragen gestellt hat:

3D-Drucker

Sonuçlar

Um das Gerät zu reinigen, wird das LED-Licht in der Nähe des Geräts angezeigt und die LED-Leuchte muss eingeschaltet sein, damit die gewünschte Leistung erreicht wird.

Kural olarak, bu cihazlarla, önemli bir odanın ana aydınlatması değil, estetik açıdan hoş özel aydınlatma gerçekleştirilir. Die Leistung ist hoch und die Leistung der LED-Leuchte ist hoch.

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

1 × 5 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.