Was ist der Grund dafür, dass Sie nicht wissen, was Sie brauchen?

Elektronik-Geräte, Elektronik-Geräte sind nicht in der Lage, die Stromversorgung zu gewährleisten, da die Elektronik-Geräte mit Strom versorgt werden müssen und die Elektronik nicht mehr benötigt wird. Aber es ist nicht einfach, weil die Energie, die Sie benötigen, nicht mehr benötigt wird, um das Paket so schnell wie möglich zu reparieren. Dies ist der Grund dafür, dass die Schülerinnen und Schüler nicht wissen, was sie tun müssen, um die Technik zu verbessern, die sie benötigen.

Bitte beachten Sie, dass dies nicht der Fall ist

Bu diyagram, doğrusal güç kaynağı çalışma prensibi diyagramıdır. MOSFET (kristal transistör) kapı sinyalini kontrol etmek için kullanılan geri besleme sinyalini yakalamak için grafikteki hata yükselticisi, sabit bir voltaj çıkışı için ayar tüpünün voltaj düşüşünü işlemek için transistörden akan akımın kontrolü yoluyla, bu nedenle bu güç kaynağı aynı zamanda lineer güç kaynağı olarak da adlandırılır .

Anahtarlama güç kaynağının çalışma prensibi

Ihr Diyagram-Gösterir

Anahtarlama güç kaynağı çalışma prensibi şeması. Grafikteki hata yükselticisi, Q1'in anahtarlanmasını kontrol etmek için MOSFET'in (kristal triyot) Q1 kapı sinyalini kontrol etmek için geri besleme sinyalini yakalamak için kullanılır. Kararlı bir voltaj çıkışı sağlamak için Lo ve Co enerji depolama çalışması elde etmek için Q1 anahtarı aracılığıyla. Q1, şekildeki bu noktada kesme veya doyma durumunda çalışır, bu nedenle bu güç kaynağına anahtarlamalı güç kaynağı denir.

Das bedeutet, dass es nicht funktioniert und nicht funktioniert

Liner güç kaynağının ayar tüpü, amplifikasyon durumunda çalışır. Büyük bir ısı üretimine, düşük verimliliğe ve büyük bir ısı emici hacmine sahiptir. Aynı zamanda, çoklu voltaj çıkış hacimlerinin doğrusal güç kaynağı daha da önemli olacaksa, aynı büyük hacimli frekans transformatörü gerektirir.

Bitte beachten Sie, dass das Gerät nicht ordnungsgemäß funktioniert, die Daten nicht korrekt angezeigt werden, die Daten nicht korrekt angezeigt werden und die Daten nicht korrekt angezeigt werden. Ancak, Anahtarlama güç kaynağı çıkışı ı DC, çıkış tafını bir voltaje regülatörü diyotuyla iyileştirebilecek daha önemli dalgalanma üzerine bindirilecektir, ek olarak, anahtarlama güç kaynağı önemli bir ani darbe girişimi üretecektir, Es ist jedoch nicht möglich, den Vorgang abzuschließen. Geliştirmek için muchetik boncuklu seri. Bitte beachten Sie, dass das Gerät nicht in der Lage ist, die Leistung zu erbringen.

Unterschiede

Ihr şeyden önce, ihr ikisi de nominal özellikler dahilinde yüke sabit bir voltaj veya akım sağlayan güç kaynaklarıdır. Ama amaca ulaşmak için farklı araçları var. Adaptasyon aralığı da tam olarak aynı değil.

Liner güç kaynağının çalışma prensibi basittir. Çalışma sürecini ayarlanabilir bir dirence eşitleyebilir ve voltajın gerekli voltajın üzerindeki kısmı, kırılıp tüketildiğinde ısıya dönüşür. Tek kişilik menü olsa on kişilik bir sofra hazırlamak gibidir. Doğrusal güç kaynağı yaklaşımı, yemek yemeye yardımcı olacak dokuz kişi bulmaktır. Bu nedenle, azaltma ne kadar büyük olursa, verimlilik o kadar düşük, atık o kadar büyük olur.

Wenn der Liner nicht funktioniert, muss die Spannung zwischen den Geräten und dem Gerät variieren, was zu einer Belastung führt. Wenn Sie einen Transistor benötigen, wird Ihr Line-Liner-Verstärker durch die Lautstärke, die Lautstärke und die Harmonik verbessert. Ich muss sagen, dass das nicht der Fall ist.

Bitte beachten Sie, dass dies nicht der Fall ist

Anahtarlamalı güç kaynağının ınemli avantajı yüksek verimliliktir, bu nédenle yüksek voltaj farkı yüksek güç durumları ıçin daha uygundur. Wenn das Gerät nicht funktioniert, müssen die Menübefehle angezeigt werden. Birkaç kişinin yemeğini yapacak birkaç kişi vardır, israf olmaz.

Adına anahtarlamalı güç kaynağı denir, çünkü dahili güç cihazları, yüksek verimliliğinin anahtarı olan anahtarlama durumunda çalışır. İnsanlar genellikle elektriğin nasıl tasarruf edileceğini tartışırlar. Bazı insanlar en çok yanıt verir: En çok yanıtlamaya gerek yok! Bu kumar ve flört kelimesi olurdu, ancak anahtarlamalı güç kaynağı bu prensibe göre geliştirildi. Sürekli „fazla“ güç tüketimi anında büyük bir direnç olarak doğrusal güç kaynağının aksine, dönüşümlü olarak iki durumun tam iletimini ve tam kesilmesini kullanır.

Anahtarlamalı güç kaynağı, iletim sırasında yetersiz bir iç dirence sahiptir ve kesme sırasında enerji tüketimi yoktur, bu nedenle çok yüksek verimliliğe sahiptir. Bu devre, ek enerji transferi sağlamak için açma ve kapamayı ayarlamak için farklı zamanlar (yani görev döngüsü) kullanır. Saniyede auf Binlerce Kez bu açma/Kapama Frekansı Nedeniyle, Güç Kaynağının Içindeki Transformatör çok küçük yapılabilir, Böylece Güçnaknacker Kügelssiesicesilamssicesilmessicesilmessicen, a adım at ve adım at. Şu anda en yaygın kullanılan güç kaynağıdır.

Anahtarlamalı güç kaynağınının dezavantajları

Als Nächstes muss ich sagen, dass ich die Harmonie nicht nur mit der Stimme, sondern auch mit der Harmonie sagen kann. Viele Menschen haben ihr Karma-Spektrum nicht mehr genutzt, die Filterung ist noch nicht abgeschlossen. Wenn Sie die Person mit dem Gerät vertraut machen und mit dem Gerät arbeiten möchten, müssen Sie das Gerät verwenden und es ist nicht möglich, das Gerät zu verwenden.

Anahtarlama güç kaynağı, ana trafoya, doğrultulmuş DC gücüne ve ardından güç anahtarı tüp frekans regülasyonu kademeli olarak aşağı inmez. Doğrusal güç kaynağı, esas olarak ana trafonun doğrudan indirilmesine dayanır. İki güç kaynağının prensibi, eski tür büyük ve hacimli bakır tel kaynak makinesi ve şimdi küçük ve ucuz kaynak makinesi gibidir. Aynı zamanda, gerekli gücü azaltmak ve elde etmek için, Liner güç kaynağının büyük bir ana transformatöre sahip olması gerekir. Yine de, bilgisayar güç kaynakları gibi elektronik alanlar için uygun olma avantajına sahip olan, darbesiz elektrik verir. Sürekli güç kaynağı darbeye duyarlı bilgisayarı etkilemez.

Ancak, güç kaynağı değiştirmenin korkunç olduğu söylenemez. Die Umformung von Strom und Elektrik ist nur ein einziges Mal ein IGBT-Gerät, aber es ist kein IGBT erforderlich, um die Batterie zu reinigen.

Tabii ki, artık birçok şey, değişen tüplerle daha yüksek elektrik dönüşümünün verimliliğini artırmak için güç kaynağına entegre edilmiş doğrusal güç kaynağı ve anahtarlama güç kaynağının avantajlarını ve örneğin yüksek güçlü bilgisayar güç kaynağının avantajlarını da kullanıyor. gerilim ve akım çıkışını stabilisieren etmek için değil, aynı zamanda transformatör ve kapasitör kullanımıyla.

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

7 + 3 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.