LED-Beleuchtung mit 24 V. Wie lange dauert es?

Gereksiniminizden bağımsız olarak, LED ışık şeritleriniz için doğru güç kaynağını bulmanız gerekir. Kendi LED armatürünüzü oluşturmanız, mevcut LED armatürlerinizi yeniden düzenlemeniz veya yeni LED ışıklar satın almanız gerekiyorsa, LED ışıklar, doğru güç kaynağı veya sürücülerin yardımı olmadan çamadan. Bir LED şeridi yakmak için ya sabit akımlı bir LED sürücüsüne ya da sabit voltajlı bir güç kaynağı cihazına ihtiyacınız vardır. LED şeritlerin çalışması için her iki cihazın kombinasyonunu kullanmanız gerekebilir.

24-V-Netzadapter , Die LED leuchtet während des Betriebs auf. Die LED leuchtet auf und schaltet sich ein, bevor das Gerät eingeschaltet wird. Tatsächlich ist es so, dass der Blog noch nicht abgeschlossen ist.

#1 LED'lerinize Gelen Akımı Kontrol Edin:
Çoğu LED uygulaması ve şeridi, LED'lerin aşırı sürülmesini önlemek için verimli bir akım sınırlayıcı cihaz veya direnç gerektirir. LED'lere giden akımı düzenlemek için bir akım sınırlama cihazı veya bir akım sınırlama direnci gereklidir. Bu tür bir cihaz, LED uygulamalarının ömrünü de en üst düzeye çıkarır. Mevcut düzenlemeler olmadan, LED'ler çok fazla akım çeker ve parlaklıkları dalgalanmaya başlar ve sonunda LED ışıkları arızalanır.

#2 Sabit Voltajlı Güç Kaynaklarını Arayın:
Dirençli veya akım sınırlayıcı cihazlara sahip LED-Leuchte Bitte beachten Sie, dass das Gerät nicht ordnungsgemäß funktioniert. Die LED-Anzeige ist mit 24V-Beleuchtung ausgestattet Es ist kein DC-Ladegerät erforderlich. Achten Sie darauf, dass die DC-Spannung nicht mit der Tür verbunden ist und dass andere Geräte mit Strom versorgt werden müssen. LED-Leuchte, die LED leuchtet, bis die LED leuchtet.

#3 Watt:
Die LED-Anzeige leuchtet auf, wenn das Gerät eingeschaltet ist Danach müssen Sie sich die Zeit nehmen, um die Fakten zu überprüfen und zu überprüfen. Die LED-Leuchte muss vor dem Einschalten der LED-Leuchte gereinigt werden. Wenn die LED-Anzeige eingeschaltet ist, muss die LED-Anzeige eingeschaltet sein, und die Lampe muss mit einer Wattzahl befüllt werden.

LED-Leuchte mit 24 V. Gute Qualität

#4 Gerilim/Akım:
Çıkış voltajının LED voltajı ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Günümüzde tüm LED ürünlerinde hangi giriş voltajının kullanılması gerektiği konusunda fikir veren akım regülatörleri bulunmaktadır. Yüksek güçlü LED'ler kullanıyorsanız, kararlı DC voltaj girişleri için sabit akım sürücülerine ihtiyacınız vardır. 24-V-SMPS-Stromversorgung In diesem Fall werden die LEDs im Idealfall angezeigt.

#5 LED-Beleuchtung:
LED'leriniz, parlaklıklarını ayarlamanıza olanak tanıyan kısılabilir özelliklere sahipse, karartma özelliğine sahip bir LED güç kaynağı seçmeniz gerekir. Ayrıca LED güç kaynağı sistemlerinizde kullanılan özel dimmer kontrol sistemini de bulmanız gerekir. Birçok kişi, ses ekipmanı, cep telefonu şarj cihazları ve tıbbi test cihazları gibi üst düzey elektronik cihazlar için 24-V-Stromversorgung satın alır.

#6 Sıcaklık ve Hava Durumu:
LED ışıklarınız için güç kaynağını seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli faktör de hava durumu ve sıcaklıktır. Güç kaynağı adaptörleri, sıcaklık parameteri içinde kullanıldıklarında en verimli şekilde çalışırlar. LED güç kaynağı cihazlarınızı güvenli çalışma sıcaklığı aralığında kullanmanız gerekmektedir. Satın almadan önce LED güç kaynağınızın IP derecesini de kontrol etmelisiniz.

In 24V Güç Kaynağı Üreticisini Bulun:
Bitte beachten Sie, dass dies nicht der Fall ist Wenn Sie suchen Shenzhen Xinreal Technology Co., Ltd , ihr türlü güç kaynağı ürününü büyük ölçekte satın almak için en iyi seçeneğiniz olabilir. Şirket, müşterilerine LED-Leuchte , LED-Anzeige leuchtet auf, CCTV-Qualität ist gewährleistet , bina güç kaynakları ve akıllı güç kaynağı çözümleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kuruluş, güç kaynağı ürünlerinin geliştirilmesinde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve ayda 2.000.000'den fazla ünite üretme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca kısa bir teslimat süresine sahip olması, istediğiniz ürünleri zamanında teslim almanıza yardımcı olabilir. Daha fazla ürün ve güç kaynağı çözümleri için resmi web sitesine bakın.

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

1 × 1 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.