Led şerit ışıkları kesebilir misiniz

Die LED leuchtet

Grundlage Bir Seri Düzenlemede, Öç Diyot ve bir dirençten oluşan Esnek Bir Baskılı Devre Kartı Bandı üzerindeki modüller, Devrede Sabit Bir Akon Akımla ° ınmas, Laderin (doğru ° ° one, doğru akımla ınınıyn. Satılık modüllerin uzunluğu (25 mm, 50 mm, 100 mm) esas olarak şeridin boyutuna bağlıdır ve buna göre seçilmelidir. Şerit, uygulamaya bağlı olarak 12 V DC ile çalıştırılabilir. LED şerit ışık da otomotiv pazarına hakimdir. Bu durumda, 24 V sabit voltajla beslenen LED şerit ışıklar kullanılır. Klasik führte şeritlerle karşılaştırıldığında, 24 V şeritler bir şeritteki diyot sayısını iki katına çıkarır. Rulo üzerine sarılmış LED bantlar belirli meter aralıklarında mevcuttur ve genellikle 5 meter uzunluğa ulaşır. Bantta yer alan her modül kendi döşeme sistemi olduğundan, bandı herhangi bir noktada kesmek mümkündür.

LED Şerit Işık Çeşitleri

LED leuchtet nicht

LED şerit ışıklar iki kritere göre sınıflandırılabilir: Yayılan ışık huzmesinin sıcaklığı ve renginin yanı sıra kullanılan diyotların sayısı ve boyutu. İlk durumda, renkli LED şeritleri ayırt ederiz – seçimi kullanım yerine bağlı olması gereken beyaz (sıcak, nötr veya soğuk); tek renkli (kırmızı, yeşil, mavi, pembe veya sarı); tek renkli RGB (değişken ışık rengi). Şeridin yüzeyine bağlı olarak, modüllerde farklı boyutlarda LED'ler kullanılır (LED 3528 3,5 mm x 2,8 mm, LED 5050 5 mm x 5 mm veya LED 5060 5 mm x 6 mm).

Sobald die LED-Anzeige eingeschaltet ist, wird die Anzeige unterbrochen. Daha fazla bilgi için aşağıyı okuyun.

5050, 2835, 3528, 3014 SMD LED Karşılaştırması

Die LED leuchtet nicht mehr

LED-Licht Seritleri wo Kesilmeli LED-Lichtquelle ihr yerde kesemezsiniz.

LED-Anzeige wird angezeigt

Die LED leuchtet nicht

Die LED leuchtet nicht mehr

bakır noktaları lehimleyin

LED Serit Işık

Die zweite LED-Anzeige zeigt eine kurze Pause.

Yalnızca teyp ve ağa uzaktan bağlantı satın almaya karar verirseniz, uygun güç kaynağı cihazını seçmeye özellikle dikkat etmelisiniz. LED şeridin uzunluğuna ve türüne bağlı olarak, güç kaynağı farklı olacaktır. Kural olarak, değerler şeridin doğrusal bir meteri cinsinden verilir, bu nedenle aşağıdaki formülü kullanarak uygun gücü hesaplamak kolaydır: P=Pmxl

P-hedef güç kaynağı

Pm-Meter başına LED şeridin gücü

l-LED şeridin uzunluğu

Die LED-Anzeige ist ausgeschaltet. Die LED-Anzeige ist ausgeschaltet

Diese LED-Leuchte ist nicht geeignet

LED-Anzeige ist nicht verfügbar

RGB wird nicht angezeigt

RGB-LED-Anzeige ist nicht verfügbar

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

15 - 13 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.