LED leuchtet nicht?

Die LED leuchtet unter Spannung

Piyasada 12VDC ve 24VDC olmak üzere iki standart voltaj vardır, bunlardan 24VDC daha fazlasını söylemek gerekirse. Bu, esas olarak LED şerit boncuklarınızın seri-paralel devresi ile ilgilidir. Üç noktalı bir seri devre iseniz, bu 12VDC sürücü voltajı altı boncuktur, bu sürücü voltajı 24V'dir, elbette, akım sınırlayıcı bir direnç eklemek için devre – güç kaynağı sorunlarına neden. Özel nedenler aşağıdakilere sahip olabilir.

1. Das Gerät ist mit vielen Funktionen ausgestattet, es sind keine zusätzlichen Leistungen erforderlich, es ist sicher, dass es funktioniert und die IC-Steuerung, die MOS-Funktion und die Stromversorgung gewährleistet sind.

2, Sigorta Kötü. Bu durum çıkış kısa devresi, anlık yüksek akım nedeniyle sigortanın zarar görmesine neden olabilir.

3, güç kaynağının dahili çıkışının devresi arızalı.

Die LED-Leuchte wird mit Strom versorgt. Die LED-Leuchte leuchtet nicht

Die LED-Anzeige ist nicht funktionsfähig

Yüksek Güvenilirlik

Stellen Sie sicher, dass die LED-Sokak-Lambeleuchte nicht mit Strom versorgt wird.

Yüksek verim

LED enerji tasarruflu bir üründür, sürücü güç kaynağının verimliliği yüksek olmalıdır. Lambalar ve fenerler bağlantısına takılan güç kaynağı için ısı dağılımı esastır. Güç kaynağının yüksek verimliliği, güç tüketimi azdır, lambalarda ve fenerlerde üretilen ısı küçüktür, ayrıca lambaların ve fenerlerin sıcaklık artışını azaltır. LED'in ışık bozulmasını yavaşlatmak için faydalıdır.

Yüksek güç faktörü

Güç faktörü, yük için güç şebekesi gereksinimleridir. Genel 70 Watt veya daha az cihaz, zorunlu gösterge yoktur. Küçük bir tek cihazın güç faktörünün gücü şebekede biraz daha düşük olsa da, aynı tür yükün çok yoğun olduğu gece aydınlatma kullanımı daha şiddetli kirlilik üretecektir. 30 Watt ila 40 Watt LED sürücü güç kaynağı için, kısa bir süre sonra belki de belirli güç faktörü gereksinimleri göstergeleri olacağı söyleniyor.

Sürüs modu

Hakim olan iki tane vardır: biri, birden fazla sabit akım kaynağı için bir sabit voltaj kaynağı, ihr bir sabit akım kaynağı, ihr bir yol LED güç kaynağına ayrı ayrı. Bu şekilde, esnek, bir LED arızasının kombinasyonu diğer LED'lerin çalışmasını etkilemez, ancak maliyet biraz daha yüksek olacaktır. Bir diğeri, sabit akım güç kaynağı, „Zhongke Huibao“ tarafından kullanılan sürücü yöntemi, LED'ler seri veya parallel çalışmadır. Düşük maliyetli ancak zayıf esneklik avantajına sahiptir, aynı zamanda bir LED arızasını çözmek için diğer LED'lerin çalışmasını etkilemez. Bu iki form, bir süre içinde ve birlikte var olur. Maliyet ve performans açısından çoklu sabit akım çıkışlı güç kaynağı yöntemleri daha iyi olacaktır. Belki de gelelekte ana akım yön.

Dalgalanma Koruması

LED'in anti-dalgalanma özelliği, özellikle ters voltaja direnme yeteneği olmak üzere nispeten zayıftır. Korumanın bu yönünü güçlendirmek de çok önemlidir. LED sokak lambaları gibi bazı LED ışıklar dış mekanlara monte edilir. Elektrik şebekesi yükü ve yıldırım indüksiyonu nedeniyle, elektrik şebekesi sistemi çeşitli dalgalanmaları istila edecektir. Bazı dalgalanmalar LED'e zarar verir. Bu nedenle, aşırı gerilim korumasındaki „Zhongke Huibao“ tahrik gücünün analizi, belirli bir enerji eksikliğine ve lambaların sık sık değiştirilmesine sahip olmalıdır. LED, LED'i yeteneğin zarar görmesinden korumak için aşırı gerilimlerin izinsiz girişini engellemek için güç sağlar.

Koruma fonksiyonu

Nachdem Sie die LED-Anzeige eingeschaltet haben, leuchtet die LED-Anzeige auf, bevor Sie die LED-Anzeige löschen, bevor Sie die LED-Anzeige löschen. Überprüfen Sie die Geräte und die Elektronikgeräte, bevor Sie sie verwenden.

Die LED-Anzeige funktioniert nicht

İlk olarak, LED-Leuchte boncuklarının eşleştirme prensibini bilmemiz gerekiyor.

1, LED-Leuchte leuchtet auf, wenn das Licht auf die gewünschte Temperatur eingestellt ist.

2. Die LED leuchtet normal, wenn sie eingeschaltet ist.

3, tek bir LED'in nominal akımına göre, LED'lerin sayısı, LED bağlantısı (seri, parallel), eşleşen güç kaynağını seçmek için sürücünün toplam akımını ve toplam voltajını belirler.

İkincisi, LED Lamba boncuklarının ve güç kaynağının hesaplanması.

LED boncukların gücüne göre güç kaynağı gücünü hesaplayın. 5 mm hasır şapka şeklinde, 5 mm spot tipi, 3528 paket vb. yaklaşık 0,06W, orta güç (8 mm hasır şapka şeklinde, 10 mm hasır şapka şeklinde, 5050 paket vb. gibi) 0,2W -0.5W, yüksek güçlü 1W, 3W, 5W, 10w … 100w.

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

17 + 3 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.