LED'ler neden çalışmıyor?

Eski ampullerde polariteye saygı gereksizdi. Çünkü dirençler olarak faz ve nötr ters olsa galle çalışırlar. Tüm E27 ve E14 duylar, uluslararası normatif düzeyde arka merkezi kontağa ve dişli kısımda nötre bağlanır. Polarite ters bağlanarak bağlanan LED'ler ilk başta çalışabilir ancak zamanla zarar görecektir.

Eski lambalara kıyasla daha az ısı üretmelerine ragmen, daha sıkı termal sınırlara ve ısıyı dağıtma ihtiyacına sahiptirler. Bu nedenle, yeterli havalandırmanın olmadığı ortamlara çok az dayanabilirler. Kurulum ortamının değerlendirilmesi farkındalıkla yapılmalıdır.

Die LED-Beleuchtung ist noch nicht so gut, dass sie nicht ausstrahlt.

Um den Titer zu erhöhen, müssen Sie den Titer erneut einstellen und den Inhalt des Geräts überprüfen.

Elektronik yapıları gereği, genellikle eski olan elektrik tesisatlarından kaynaklanan küçük sorunlar olabilir. Ancak bunlar fazla zorlanmadan çözülebilir. Örneğin, ilk açıldığında LED'ler yanıp sönebilir. Veya kapattıktan sonra sabit bir ışık. Bildiğiniz gibi, bir lamba elektrik olmadan yanamaz, bu yüzden mevcut geçişin nerede olduğunu anlamaya çalışmalıyız.

Sie müssen nur die Kontrolle übernehmen

Anahtarda bunu kontrolliert edin. Akım devresi fazda bozuk. Ters Polarite (faz yerine nötr) und yaygın hatadır. Bazen çift ateşlemeyi yapmak için bir çift saptırıcınız (anahtarlarınız) vardır. Bazı durumlarda, polarite inversiyonları için LED lambanın besleme anormallikleri olabilir.

Der Pilot hat die Kontrolle über die Maschine verloren. Mindestenergie, die Sie erreichen können.

Der LED-Ampulle ist mit einem LED-Licht ausgestattet, das den Transformator umwandelt und die Stromversorgung kontrolliert.

Bitte beachten Sie, dass Sie die Kontrolle über die Zeit nicht verloren haben.

Üretici tarafından talep edildiğinde polarizasyona uyun.

Eğer yoksa, elektrik sisteminizi yüksek hassasiyetli artık akım cihazı ile donatın. Sistminiz aşırı gerilimlerden etkileniyorsa, bir aşırı gerilim koruyucu (SPD) ile koruyun.

İletilen veya indüklenen elektromanyetik parasit güç hatlarına iletilebilir ve LED'e zarar verebilir (örn. yıldırım).

Yukarıda listelenen noktalar elektriksel bozulmalarla ilgilidir, ancak bir de kimyasal-fiziksel olan vardır. LED Lambalar-Fosfor ile işlenir. Bir ışığa, kapatıldıktan sonra belirli bir elektrik yükünü muhafaza etmesi ve hafif bir lüminesans üretmesi için fazladan bir miktarda fosfor verilmiş olabilir. Ancak bu fenomen kısa sürede kaybolur ve aralıklı değil sürekli bir ışık olur.

Dinge zu vermeiden

Das elektrische Kabel ist mit einem elektrischen Kabel ausgestattet, das mit dem Kabel verbunden ist, und muss mit einem Kabel ausgestattet und mit einer LED-Leuchte ausgestattet sein. Sie können es kaum erwarten, aber Sie können es kaum erwarten, Ihr Konto zu schließen und die gewünschten Themen zu überprüfen. Um sicherzustellen, dass Sie die Themen, die Sie brauchen, nicht kennen, werden Sie sie nicht lesen.

LED'lerin ısı dağılımına izin vermeyen veya sınırlamayan kapalı tavan lambalarına yerleştirilmesi LED'lerin aşırı ısınmasına neden olur. Optimal çalışma sıcaklığının LED'lerin ömrünü garanti ettiğini unutmayın. LED'ler 25 °C ortam sıcaklığı ve 45 °C çalışma sıcaklığı ile uzun ömürlüdür. LED'ler uzun ömürlüdür. Yine de, hava sirkülasyonunun olmaması, çipin sıcaklığını tehlikeli değerlere (85 °C'nin üzerinde) yükseltebilir ve ona geri dönülemez şekilde zarar verebilir. Bu nedenle, zaten korunan ortamlarda IP65 gibi yüksek koruma derecesine sahip lambaları kullanmaktan kaçının. Bir IP20 çok daha iyi dağılır.

Bazı insanlar, gerektiğinde Prize takılacak fişlerle özel olarak yapılmış şebeke bağlantılarına sahiptir. Bundan tamamen kaçınılmalıdır, çünkü polarizasyona saygı duyarak kutupları hızla tersine çevirir ve armatürleri mahveder. Fişle çalışmak üzere fabrikada ayarlanmamışsa, ihr zaman sabit bir anahtar kullanın!

LED-Lampen werden benötigt, um die Spannung zu senken und die Generatorleistung zu verringern. Die Elektrik ist nicht in der Lage, die Stromversorgung zu gewährleisten, und der Wechselrichter kann nicht beschädigt werden.

Daha karmaşık durumlar

Transformatörlü ve balastlı lamba tutucular, LED'lerin hızlı yanıp sönmesini sağlar ve ömürlerini kısaltır. LED'ler, LED sürücüleriyle birlikte kullanılmalıdır. LED Lambaların değiştirilmesi durumunda, bu değişiklikler için daima uzman teknisyenler kullanın.

Piyasada iki kategoride LED Vardır: açık/kapalı ve kısılabilir. İkincisi, LED Ampul Tipi için tasarlanmış faz kesimli özel dimmerlere ihtiyaç duyar. Piyasada ihre bir LED Ampulle için Test edilmiş ve onaylanmış yüzlerce farklı Dimmer bulunmaktadır. Ihre LED üreticisi, ürünleri için test edilmiş ve onaylanmış bir dimmer listisi sağlar. Daima uzman teknisyenler kullanın.

Ev otomasyon ağlarında dimmerler. Evim, KNX, Dali, Casaba, Blue diş ve ZigBee gibi. Ev otomasyon ağlarında sadece elektronik uzmanlarını kullanın.

Das LED-Licht ist eingeschaltet, das System funktioniert gut und die Elektronik ist nicht mehr funktionstüchtig.

Sohn Muhakemeler

Stellen Sie sicher, dass die LED-Ampulle nicht mehr benötigt wird.

Die technische Ausstattung und die Qualität des Personals sind nicht gewährleistet.

Es ist wichtig, dass die LED-Anzeige eingeschaltet ist, die elektrische Stromversorgung (System mit niedriger Geschwindigkeit) funktioniert. Bevor Sie mit der Arbeit beginnen und die Kinder in die Lage versetzt werden, müssen Sie sich auf den Weg machen, bevor Sie mit der Arbeit beginnen. Das Absorptions- und Absorptionsvermögen des Systems ist für die Qualitätssicherung geeignet, da es sich um eine Reihe von Fehlern handelt.

İncelenen bazı problemler, asgari düzeyde teknik bilgiye sahip kişilerin erişebileceği niteliktedir ve çözülmesi oldukça kolay olacaktır. Böyle bir bilgiye sahip olmayan diğerleri için ihr zaman uygun becerilere sahip bir teknisyene başvurmalıdır.

Bazi SSS

Zusätzliche LED-Anzeige mit RGB-Variante. Aniden, beyaz ve mavi ışıklar artık çalışmıyor. Sadece liebte es, sich zu verabschieden, und es war nicht einfach, es zu tun. Was ist los mit Ihnen?

Sadece 4 LED'in sizin için çalıştığını ve diğerlerinin kapalı kaldığını mı söylüyorsunuz? Ve bu 4'ünden sadece kırmızı ve yeşil renkler mi çalışıyor? Mavi çizgiyi atlamış olmalısınız ve sonuç olarak beyaz çalışmıyor (çünkü üç renge de ihtiyacı var). Belki bu sorun şeridin geri kalanını kesintiye uğratmıştır.

Bence yapılacak tek şey şeridi değiştirmek. Çünkü, tüm şeridi çalıştırmak için yeterli akım vermeyen transformatör değilse (ki şüpheliyim çünkü hafif bir akım verse bile, tüm LED'leri loş veya tamamen yanmış olurdunuz), tek sorun şudur: şeridin içindeki kablolar yırtılmış ve değiştirilmesi gerekiyor.

RGB çipleri sadece bir nedenden dolayı tamir edilemez … devre seviyesindeki konformasyonları üzerlerine müdahaleye izin vermez. LED'in kendi içindeki yongaların boyutu için fiziksel olarak mümkün değildir.

Resimde, çipin led'inin morfolojisini vurguladım, kırmızı, yeşil ve mavi, bu isimlendirmeden türeyen RGB, birlikte diğer tüm renk tonlarını oluşturan İngilizce'deki üç renktir.

Teilen auf:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Briefantwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. 必填 项 已 已*标注

5 × 4 =

en English
X

Die neuesten und heißesten Produkte im Jahr 2022

Alle Ihre Antworten finden Sie im Monatsbericht 2022 von SANPU

Wir haben die beliebtesten Artikel aus über 1,000 Artikeln unserer Kunden ausgewählt, um Ihnen bei der Suche nach dem besten Produkt zu helfen.

Bitten Sie um ein schnelles Angebot

Wir werden uns innerhalb von 1 Werktag mit Ihnen in Verbindung setzen. Bitte beachten Sie die E-Mail mit dem Suffix „@smpspower.com“.